V akých oblastiach vám dokážem pomôcť?

Denne pomáham dospelým i deťom v neľahkých životných situáciách. Spoločne vždy dokážeme nájsť “liek” na ich neduhy.

Vzťahové poradenstvo a terapia

Partnerstvo a spolupráca s ľuďmi nám prináša rôzne situácie, na ktoré nie vždy dokážeme správne zareagovať. Chcete tvoriť zdravé vzťahy, fungovať spokojne v rodine a spoločnosti? Vytvoriť si správne návyky, efektívne spôsoby komunikácie a spolupráce bez nutnosti útočiť? Zvládnuť náročne situácie? Kontaktujte ma a dohodneme si termín konzultácie.

Problémy s učením

Učenie je celoživotná cesta. Pevné základy pre učenie sa sú nenahraditeľné. Chcete sa naučiť učiť sa s rešpektovaním vašich individuálnych schopností? Chcete sa rozvíjať v spôsobe učenia sa a myslenia? Hľadáte efektívny spôsob učenia pre seba a vaše deti? Kontaktujte ma a dohodneme si termín konzultácie.

Problémové správanie

Každé správanie dieťaťa, aj nás dospelých, hovorí o našich nenaplnených a skrytých potrebách. Správanie je odrazom toho, čo sa v nás odohráva. Aké sú naše vyššie potreby? Ako ich vieme napĺňať? Viete si vedome vyberať spôsoby správania s rešpektom vlastnej osobnosti? Ak chcete nájsť ten najlepší spôsob pre vás, neváhajte, kontaktujte ma a dohodneme si termín konzultácie.

Kontaktujte ma!

Denne pomáham dospelým i deťom v neľahkých životných situáciách. Spoločne vždy dokážeme nájsť “liek” na ich neduhy. Pokiaľ chcete pomôcť zlepšiť rada si s vami dohodnem termín osobného stretnutia.

Lucia Redayová

Kouč • Terapeut • Školský psychológ

Email: lucia.redayova@gmail.com
Mobil: 0903 516 552

Facebook icon
LinkedIn icon
Email icon
Created with
Mailchimp Freddie Badge